Toplam: 0.00

Saat Kutusu

Nedir? Mücevher ve diğer takılarınızı en iyi şekilde saklayıp eşyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Marka7 adresinde satışı devam etmekte olan Saat Kutuları ile beraber bütün kol saatlerinizi 9-12-15’li bölmeler ile kolaylıkla saklayabilirsiniz. Saat kutularını aynı gün kargo ile hediye paketinde sizlere ücretsiz kargo ile göndermektedir. Saat kutularını sizlerde satın alarak kısa sürede bütün eşyalarınızın toplu bir alanda saklamanızı sağlayabilirsiniz.

Saat kutusu ile beraber sizlerde 2018 yılında bütün değerli eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Çekmecelerinizdeki karışıklığı saat kutuları ve diğer mücevher kutuları ile bir son verebilirsiniz. Marka 7 adresinde satışı devam eden bütün ürünlerimizde %20 indirim mevcut olup aynı gün kargo ile sizlere daha kısa sürede ulaşmasını sağlamaktayız.

Saat kutusu ve diğer mücevher kutularını sizlere gönderirken kırılmaz bir şekilde paketliyor ve hediye paketiyle birlikte kapınıza kadar gönderiyoruz. Saat kutuları sizler için ideal olup faturalı bir şekilde sizlere kısa sürede ulaşması için birçok kargo firması ile çalışmaktayız.