Toplam: 0.00

Homies Kol Saati

Nedir? Homies kol saat ile kendi şıklığınıza yeni bir şıklık katın. 2018 yılında birbirinden farklı ürünler ile beraber Homies saat ile beraber sizlerde artık uygun fiyat ile beraber kaliteyi hissetmeye başlayın. Homies 2018 yılında yeni modelleri ile erkek ve bayan kol saatlerini ücretsiz kargoyla kapıda ödeme olarak gönderimini sağlıyoruz.', 'Tamamen çizilmeye dayanıklı mineral cam özelliği ve de erkeklerin ilk tercihi arasında yer alan Homies saatleri şimdi Marka7 güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Tarzını oluşturmak isteyen beylerin kollarına bahar havası estirecek yep yeni bir model. Her kıyafete göre tasarlanmış modelleri sizleri farklı farklı seçenekler arasında dolaştıracak. Markasını bulan erkeğin vazgeçilmez modeli. Homies kol saat ile kendinize bir iyilik yapmaya hazır olun.', '

2004 yılından itibaren Türkiye’de satışı devam etmekte olan Homies Saat ile kaliteyi yakalayın. Büyük bir hızla büyümeye devam eden Homies Saat şuan günümüzün en fazla tercih edilen markaların arasında yerini almaktadır ve 2018 yılında birçok yeni modelleri ile birçok kişinin de dikkatini çekmektedir. Homies markasına ait birçok saat mevcut olup Homies erkek kol saati ile Homies bayan kol saati oldukça fazla rağbet görmektedir. Dijital ve analog olmak üzere farklı saat tasarımlarına sahip olan Homies saatlerinin 2 yıl boyunca geçerli olan garantiliği mevcuttur ve Marka7 adresinden aynı gün olarak tarafınıza gönderimi sağlanmaktadır.

Ücretsiz kargo seçenekleri ile beraber sizlerde Homies markaları saatlere kısa sürede daha uygun fiyattan sahip olabilirsiniz. Tasarım konusunda ve iç mekanizması konusunda profesyonel bir yaklaşım sağlayan Homies ile günün her vaktini kolaylıkla takip edebilir ve aksesuar eksiklerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Homies erkek kol saatleri aynı gün ve ücretsiz olarak kapınıza kadar kargolanır ve herhangi bir kargo ücreti ödemezsiniz. Şuan Marka 7 adresinde indirimde bulunan Homies kol saati ile sizlerde şıklığı yakalayın. Homies saatlerinde hasır, kayış ve çelik kordonlar bulunmaktadır sizlere en çok yakışanı seçerek hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.